ЛИСТ-ПОДЯКА

 Засновнику благодійного фонду "МіСт" 

Дмитру Савенку та Президенту фонду  Сергієві Ісаєнку

 

Кредо життя – творити людям добро.

   Багато є людей, які мають можливість робити добрі справи, але мало є таких, які роблять їх насправді.

   Дякувати Богу, що доля нам подарувала можливість  познайомитися з добрими та чуйними людьми, не байдужими до долі дітей з особливими потребами, представниками благодійного фонду "МіСт" імені Михайла Савенка - Дмитром Михайловичем Савенком (засновником благодійного фонду) та Сергієм Миколайовичем Ісаєнком (президентом фонду),

   Цей лист – вияв вдячності за надану нам гуманітарну допомогу представниками благодійного фонду "МіСт" імені Михайла Савенка.

  Завдяки  подарованим 10 сучасним двоярусним ліжкам дитячі кімнати у  гуртожитку стали набагато просторішими, зручнішими та затишнішими. Спортивний зал поповнився новими шведськими стінками. І справжнє захоплення у дітей школи викликали 695 новісіньких цікавих книжок, подарованих у шкільну бібліотеку.

 

    Учнівський та педагогічний колективи Ямпільської спеціальної школи-інтернату висловлюють Вам щиру подяку за те, що у Вашому фонді працюють такі чуйні, гуманні люди, яким не байдужі дитячі долі. Щиро дякуємо за співпрацю та сподіваємося на її плідне продовження в майбутньому.

     Сьогодні, коли загальнолюдські, високоморальні цінності посідають не дуже чільне місце у суспільстві, дії таких людей, як Ви, оцінюються дуже високо. Адже що може бути приємнішим за щасливе, усміхнене дитяче обличчя. Вихованці ж нашої школи, як ніхто, потребують уваги і турботи. Зробити життя дитини світлим та безжурним – це наше основне завдання. Важливе місце в ньому посідає, як не дивно, саме матеріальна сторона. Ми дуже вдячні Вам за розуміння наших проблем та за сприяння у їх вирішенні. Гадаємо, що крок, зроблений назустріч нам, допоможе виховати наших учнів добрими та чуйними. Ваші ж добрі справи хай принесуть вам моральне задоволення. Нехай Вам Бог допомагає в добрих справах, нехай здійсняться всі ваші мрії. Бажаємо Вам успіхів і удач у подальшій діяльності, щоб ще багато років Ви могли радувати дітей добрими справами.

З найкращими побажаннями педагогічний та учнівський колектив Ямпільської спеціальної школи-інтернату.

Додаткова інформація