ЛИСТ-ПОДЯКА

 Засновнику благодійного фонду "МіСт" Дмитру Савенку та Президенту фонду  Сергієві Ісаєнку

 

 Ми прийшли у цей світ,

Щоб залишити слід,

Щоб із Вами добром поділитись.

Бо життя світла мить

Зорепадом злетить.

Дуже легко у нім загубитись.

 

       Всі ми такі різні живемо на цій Землі… Живемо…, і життя наше – цілий світ. Ніхто не в праві заподіяти нам шкоду, бо у кожному житті криється промисел Всевишнього, який не збагнути людським розумом.

     Є у мальовничому куточку Поділля острівець Любові, Добра та Надії, маленька країна, в якій живуть діти, котрих називають дітьми з особливими потребами.

   Це Солобковецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Хмельницької обласної ради.

   Одного весняного сонячного дня нашій школі доля подарувала зустріч з Президентом благодійного фонду "МіСт" імені Михайла Савенка Ісаєнком Сергієм Миколайовичем, який за погодженням засновника цього фонду Дмитра Савенка знайомився із життям вихованців інтернатних закладів Хмельниччини і завітав до с.Солобківці. 

    Розмова з вихованцями, педагогічним колективом велася цікаво і жваво. Діти розповідали меценату про свої бажання та мрії, педагоги - про досягнення, надбання та проблеми. А проблем у такій великій родині, як наша, завжди вистачає, адже створення належних умов для навчання, виховання та перебування діток -  нелегка справа.

  Сергій Миколайович глибоко перейнявся потребами школи і допомога від фонду не забарилася.

     Невдовзі 20 нових зручних та надійних ліжок затишно примостилися у спальних кімнатах діток та виблискували на сонечку, а спортивна зала вабила юних спортсменів трьома новими гімнастичними стінками.

 

 

 

 

 

    

   Вагомий результат у досягненнях учнів дасть навчальна література, яка поповнила полиці методичного кабінету.

    "І це тільки початок", – запевняє Сергій Миколайович Ісаєнко!

 "Щиро дякуємо за добре чуйне серце", – відповідає колектив вихованців та педагогів Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради.

  

 

 

 

 

 

Додаткова інформація